Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street Dogs

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Street Dogs është një grup artistësh. Në Maj 2008, Street Dogs marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mjaft". Në Nëntor 2008, Street Dogs marrin pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Afrohu". Më datë 18 Maj 2009, Street Dogs publikojnë videoklipin "Me Ndergjegjje Te Paster"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Okupatorat

Bloody Gangstaz Family

Wan Gangsta

P.E.Z

Dpk

Te Tjeret

Merimanga

West

Tags: Street Dogs, Streetdogs


Komente mbi këtë artist