A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Street Ranger

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Street Ranger is a popular singer. StreeT RangeR njihet me emrin e tij, ndersa ndryshe thirret dhe si StreeT RangeR. Shkollen e Mesme e kreu ne gjimnazin "Sami Frasheri" në Kumanovë, prej ku edhe eshte nga Kumanova. Ndersa, studion ne UEJL dhe USHT ne Tetove. Me muzike filloi te mirret qysh nga viti 2008 ku edhe kishte realizuar kengen e pare te tij "Dridhe" ne bashkepunim me Re@L-K. Pas 1 viti ai filloi te bashkepunoje me K4 Production dhe rane dakord qe Valon Miftari (Starl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardi (Ardian Hasaj)

Dj Trendy

Rapp Dogg

Wllatki

Artan Paja

Fatjon Perjaku

Silvani

Jani

Tha Answer

Valoni-G


Tags: Street Ranger

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019