Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  1801
 • Emri i Vërtetë:
 • Arkimed Lushaj
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Stresi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, lindi në Tiranë dhe aty kaloi pjesën më të madhe të fëmijërisë deri kur familja u largua për në Belgjikë. Gjate ketyre viteve, ai kënduar dhe interpretuar në disa shfaqje që organizoheshin për shqiptarët e diasporë. Jetoi atje për disa vite deri në 2007-ën. Djali çapkën kishte tentuar të largohej me shokët për në Greqi, ndaj mamaja e quante “Stresi”. Ai është fëmija më i vogël dhe ka një motër e një vëlla. Stre...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Komente

960 🔥Rruge Pa Kthim (2010)

★★★★★

Bad Boys

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (103)

22
8
15
7
16
16
26
31
36
17
16
10
21
17
28
34
70
27
27
36

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Noizy

Lyric Master

Mc Kresha

Getinjo

BimBimma

D.U.D.A.

Majk

Lyrical Son

Gold AG

Tags: Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo, Trc


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet