A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Për Stresin, Flori është Njeriu Më I Rëndësishëm I Muzikës Shqiptare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[15-11-2015]
Reperi i njohur Stresi për disa herë rrjesht ka punuar këngë në studion e njohur "Threedots" e cila menaxhohet nga Flori Mumajesi.

Stresi njihet edhe si mik i kantautorit të njohur. Të dy këtë vit kanë vendosur që të jenë pjesë e festivalit "Kënga Magjike" i cili pas shumë vitesh do të mbahet live.

Flori është prezantuar sot në fazën e parë tek "E diela shqiptare" me këngën e cila titullohet "Me fjalë të vogla".

Pas lansimit të këngës Flori ka marë menjëherë mbështetje nga miku i tij Stresi, i cili do të paraqitet në këtë garë javën tjetër.

Reperi Stresi ka lajmëruar fansat për performancën e mikut të tij, duke e cilësuar atë si njeriun më të rëndësishëm të muzikës shqiptare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019