Stresi: Hashim E Iso Shpejt Do Rrëzoheni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
[30-11-2015]
Artisti shqiptar i njohur si Stresi sot nëpërmjet një postimi të një fotografie në Instagram ka komentuar rreth ngjarjeve që ndodhen me 28 Nentor ditën e flamurit në Kosovë.

Ai ka shprehur pakënaqësi për politikën kosovare gjersa ju ka drejtuar kryeministrit dhe zëvendëskryeministrit me këto fjalë : Hashim e iso Pasha shpejt do rrezoheni.
 (Indeksonline)