Stresi Me Revole Në Dorë Nga Vendi I Tij Sekret!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[18-12-2015]
Reperi Stresi është bërë tashmë i njohur pë polemnikat e tij që shkakton në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto mjaft provokative me lëndë narkotike apo armë.

Një të tillë ka publikuar së fundmi në Instagram ku shihet bashk me vëllaun e tij, e ndërsa ka nxjerrur në duar një revole, pa e bërë të ditur vendin se ku gjenden.

“Te veni sekret me vëllaun tim dhe mbishkrimin Zoti qoftë me të gjithë ju pik pik pik yesh”, ky mbishkrim duket që ka një dedikim të veçantë
 (B.A/Teksteshqip.Com)