A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stresi Flet Për Aksidentin E Vëllait, I Lutet Allahut


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[13-02-2016]
Reperi i njohur Stresi ka perjetuar një ngjarje mjaft të hidhur së fundmi pasi vëllai i tij ka bërë një aksident me makinë dhe aktualisht po trajtohet në Spitalin e Tiranës.

Stresi i ka dedikuar një status në rrjetet sociale vëllait të tij ku ka treguar se po lutet për të:

"Do doja me gjithë shpirt, me gjak, me gjithçka çfarë kam, të isha unë i aksidentuar në vendin tënd, sepse gjithmonë tek njerëzit e mirë ndodhin të tilla raste.

Unë dhe familja, shoqëria, kolegët e tu të punës, po presim që ti ta hedhësh këtë tragjedi.

Vëllai im i shtrenjte Reneo Lushaj, të gjithë lutemi për ty sonte. Allahu do të ndriçojë rrugën tënde dhe do behesh mirë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019