Audio

Top 200

Stresi - Diss Top Fest  (Feat. B2N)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/01/2012

2012-01-23T20:25:13

Featuring

B2N
Je hej anorit b2n cminet i marrin kurvat qe dalin me bythen perjashta mthan sa e vlerso top festin nga 1 deri te 6 b2n ma i miri i qytetit djemt edhe vajzat i bona per veti lezha nr 1 nuk munesh me gjet pretekste muret e tana fletor e shkolles i musha me tekste lezha nr 1 nuk munesh me gjet pretekste ec e dalim me makin ec dali edhe nkom prej shengjini edhe ne lezhe e ntropnj e ntiran ref nr 1 une dhe stresi prap qe ku jena nklab an cith your king nr 1 une dhe stresi prap qe ku jena nklab an cith your king ej nr 1 une dhe stresi pra qe ku jena nklab an cith your king stresi coje volumin ne maksimun se na po vim nuk ka koment je tparet ne ket rresin nese menon se je ma i mir ti thjesht po fantazon ta kom thon e ta thom se ket sen e kom pasion jam shume gut jam shume haw ta marre femne per dore se kom pey fya stresi per me cit karrjera a merr vesht o rrepera se per juve u mshel dera vitin 2009 e kena marre ne disponim ti munesh me kon milioner harro se ke naj cmin mos te trrite menja se na dole top lesh fuck bojken lako nuk te pranoj jo per kesh ume coj ne merkato njesoj si kolumbiano jo smerrni vesh per rrep ma mir shkoni luni me piano ref nr1 une dhe stresi nklab ce ku jena prap am cith your king hej nr1 une dhe stresi nklab ce ku jena an cith your king kenget e rion g mun ti gjeni ne sendspace.com


Ky tekst u dërgua nga Elvisi
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...