Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Stresi - Time Out  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

02/09/2014

2014-09-02T19:51:19+00:00Jouuuu Stresi ..A e doni tverteten a jo ..Baba jem, e jo avokati mtha no dorezat kur tbosh vepren tjeter ..Hahaa jom gangsta raper ..Askush skruhet me klliken tem, ose me klliken ku une boj pjes ..U know Stresi Stresinjo Bad boys for life

Munesh me fol qa tdush Kur tdush per mu Kur une Sjom aty
Si me kon Top Channel Folin , po mu meten tu ma thy
I love u Haters , Fuck u Fakers, Stresi in Geneva man tu bo paper
Gangsta Jam , Se gangsta gangsta linda , Amo per vec zotit Jo kurrkujt sju binda
A po dukna tip i holl
Qe vetem Rri tuj roll
Doren e djatht Gishtin e dyt E kom Out Control
Nrrug Me Cuna , Tu bo dhuna
Sa u humen , Dhe sa shok Huma
Ska me plumba
Gjujna gjujna
Se sa per plumat e juj risi n`sauna
x2
Bona ma shum nket jet per tjeret se bona per veten
Ca me bo , Kshu u rrita Kshu e msova jeten
Stresi Mthrrasin , Ndryshe Stresinjo
Jeta jeme njejt Man krejt si Alpacino

Aaa , ma mir e kpus Sesa e fus qaty ku e ka fut shoki
Sjom un i ktyre gjonave , Jam rrit me jeten Moni
Moni , Stresi Ja ka nis me sha
Kur dolen Kurvat Nsken ,e than rrep tjeter ska

E verteta Tdhemb Rrena tvret Dyshimi te torturon
Najher Ske ca bon , Najher vetes ja bon , Domin , Domin ,Domin
Dil jasht Pussy Boy mos e flliq ti ski shok asnjonin
Vite vite , luftova nrrug
Vite vite , e hala Skom hup
Qa po thu , Qa po thu , Ti qifsha KREJT se ata krejt jan me mu
Mann , Se kom dallim prej teje
Nese je hala Nrrug , Krejt e ki prej meje , mejee
Se rregullat Jan Rregulla
Nese Ti i then Prrrr Tkap mjergulla
Shpirti Stresit O kon muzika
Se zemra Stresit BS o Kllika
Kllika Kllika Kllika
Mann , Se kur vjen Stresi Man , Po bjen Celika
x2
Bona ma shum nket jet per tjeret se bona per veten
Ca me bo , Kshu u rrita Kshu e msova jeten
Stresi Mthrrasin , Ndryshe Stresinjo
Jeta jeme njejt Man krejt si Alpacino

Yeaahh , Threedots Faleminderit Krejtve juve per Perkrahjen , Flori Mumajesi Krejt juve
Du me ju shpjegu BS , ose baba Stars ,Jon zemra Stresit, Un jom njoni prej atyneve
Faleminderit Lonit Live from Geneve , qe ka punu per Albumin tem .. Faleminderit Fan Krejtve juve qe e doni Stresin.Faleminderit Krejtve juve Fansave Tzjarrt
Stresi , Per Strein osht krejt Fillimi Karrieres , Qitash Fillon .Yahuu Stresi Stresinjo 4-life Bad Boy , Due me falenderu edhe KREJTve juve PRIZRENI,Thank U Anestezion . Ou ou Stresi Stresinjoo


Ky tekst u dërgua nga Ade.. Stresi
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet