Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi - Real Life

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Life".
3. Video është e këngës "Real Life", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Real Life  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Komente

Asnjë Koment

22/07/2019

2019-07-22T15:57:45+00:00It’s bad boy for life
Prra-Praa

Jeta shum shum high jam shum chill
Smunesh me me mrri se jom real
Jeni shum t’holl sikur fill
Real me business e jo deal
BAD BOYS 4 LIFE
Nuk e din se ca o tuta (ca o tuta)
Se neve kshtu na msoi rruga (na msoi rruga)
100 probleme me mangupa
Se neve na nje krejt rruga

Se per ju skom fill
Ndjenjat me koh i kom kill
Seni osht shum ill
Big ill meek mill
A je tu e ni hallakam trip t’ri
Mos em thuj qe ti se di
Jam ma i madhi n'ket shqipni
Tash u ktheva prap n'ket rrep
Se po ni po bojn vec llafe
Thash ta perdhunoj estraden
Ka met rrepi ndur t'grave
Kan fol mas shpine
Se e din qe sjom kon ksajve
Ca me bo ka ni her
Na po bina nder dajve
E dhezi 1
E dhezi 2
E sem han raku jo per ty
I dhezi 3 se kom dashni per shokt qe kom lon n'qeli
Une fjalen jau kom dhon se kena me u pa n’liri
BAD BOYS 4 LIFE jan shum
Kejta jan shokt e mi
Se kom me shku e kom me ardh
Ndoshta prap mu kan me m'marr
Se sem han raku krejt e din
Une jom tip i marr
Oh yeee
I’m free
Po lirin skom me jau fal
32 72 kan me dal ku t'dal
BAD BOYS 4 LIFE
The only real click in ALBANIA
T’dhifsha listn e dasmes nese juve sja u merr menja
Ohh no
Jo mo jo nuk kom ndjenja
Vec sa tju zo krejtve kam m'ju lon pa ndjenja
Kur u bon kta bira kurvash me m'kallxu se cka o rruga
Se sa her m’kan has mu i kom bo me pshurr en tuta
Edhe ca jan munu kan ardh me 100 mangupa(me100 mangupa)
BAD BOYS 4 LIFE
Nuk e din se ca o tuta (ca o tuta)
Se neve kshtu na msoi rruga (na msoi rruga)
100 probleme me mangupa (mangupa)
Se ne na nje kejt rruga (kejt rruga)
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
Hajde Hajde kejt
hajde rruga
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
RRUGA
Se neve na nje kejt rruga
S'jom gjaknxeht tip i qet vij me t’ftof
Jam doraci dora vet s'luj bllof (s'luj bllof)
S'jom per vete e ndaj buken me kta shok (you know)
Se qata i kom kraht e ngroht
Tupac s'ka dek Tupac o gjall
So mo i zi po i bardh
Prej dites qe hina n’rrep
kshtu u fol neper mahall
Nuk jam hut e as budall
Boj vec vepra e jo fjal
BAD BOYS 4 LIFE nuk din me fal
Me nxis po pres castin me shfytzu rastin
Se kur jom mrena mas shpine shum veta flasin
Heh shum veta flasin
Ju kallxojm na kur n'rrug te na let hasin
BAD BOYS 4 LIFE
Nuk e din se ca o tuta (ca o tuta)
Se neve kshtu na msoi rruga (na msoi rruga)
100 probleme me mangupa (mangupa)
Se ne na nje kejt rruga
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
HAJDE KEJT KEJT KEJT
HAJDE RRUGA
KEJT RRUGA
KEJT RRUGA
RRUGA
Se neve na nje kejt rruga


Ky tekst u dërgua nga Zebervoki   kledparadiseKartolina (4)

16
6
8
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet