Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Cbiz - Feel Good Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Stresi:

Kejt po mthojn jam pidh some
Kta po mnjohin un si njoh ca bone
Gjith me tbo krenare moj none

Ej

Burrat zakone
Kurva dashnore
Lekun n pidhore
Po vi pi londre
Kta folin hajgare
Nuk i vjen marre
Un qi vec me dalje

Karakterin e njejt
Bejt qe jam rrit
E qiva dhe paren
Mos u cudit
Mos u ruj naten se gjuj edhe ndit
Dit per dit

Mos u keqkupto shok
I kom n'bagazh sa i ki nkasafort
Bro
Jom rrit me plot shok
Do tjet po dun me bo shok
No bro

Bolet e rona spo mi man dot
Ki knu me fake e un qe ku jam sot
London kta filli
Vec luhet milli
Midis lejtonit
Kercet nine milli

Verse 2 Cbiz:

(Biiiz)

Soon as I step in the room all I see is checks
C.B.I.Zed all I do is flex
Roxeline on my top
Loui on my crep
I put money over bi**hes
All i want is hecks

Yeah

Talkin bout Elizabeth
Big dogs stays
Plus I am a killy vet
Tell the waiter bring the bottles
We ain't finish it
Me and Stresi on smokes
no cigarettes

Talk about this joints still on scoring points
Hella baddies round me couple foreign joints
Them niggas flex over there but I don't see the point ( I don't see it)

After party and my sprouts
Well im screwing points
Pull in the porche like I'm alpo
Buying alpos im with my albos
Hella trappers round me
So keep your mouth closed
I could make 100K with
my eyes closed

Hella change round my neck
Lookin like snow
Both wrists don't froze
Like a nice cone
Is she busin wide open
We could do it no look
She wants hennies on the rocks
With a bit of cocks

Woah
Look for me
Eyes on my wrists and my chains
Me and my 44
Ridin till the end of the lane
Fuck all this hoes bro
None of them are feeling my pain
I bought shots
While im ducking the rain

Two cockies
So im hugging the game
Fuck it rock it
On the side of your brain
Guacamole in my pockets insane
Cbiz im ahead of the game
Ty still rapping the same
(Trust)

Stresi :

Ski ca sheh malli vjen ten ten
(The best)
Better dan dem
Chop a skirt bi eskort
Ska ma t'fort
Better dan dem

Jame me Cbiz n'Business
Baddies
I rrethum me bi**hes
Ajo po don gangsta e jo si ti snitches
I thirra Ev
ajo mthirri Adam
Muhabetin ku e lam


Ky tekst u dërgua nga MauroStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2021


Stresi & Cbiz - Feel Good
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feel Good".
3. Video është e këngës "Feel Good", por nuk këndohet nga Stresi & Cbiz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0