Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Po Foli I Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  45

Po foli i fundit
Jeta dhe mundi
Mu nuk em mundi
Po fjala e burrit
Karrieren deshmi
Kom ca me fol per shoqni
Edhe ndit t veshtira e nova kapucin
E ja nisa pres hoodie
Tash nuk e di ku osht fundi
Po foli i fundit per kta kurvat e mutit
Respekt e dashni
Per shokt nliri e per do vllazen nqeli
Po foli i fundit
Po fundja fundit jom rrit nfamilje tradita kanuni
Ju nuk jeni askushi
Hajd ku ju mbeti statusi
Jeta e bukur tu chill
Jakuzi tveshun me gucci
Keni thon qe t gjith me vete mbani uzzi
Layers
Are you mad? Vi termet
Kta po m lypin Arkimed
Ju kan lon ment
Nuk e din qe sa te kthena jau qi krejt
Jau kisha qi ropt kaher
Mos t'isha bo un rreper
Ju vari si bari kur e nxjerri edhe teri en tel
Le te m hate kta jon fake
Sbon mi ngjall moti kon vdek
Do jon tvegjel do jon tmdhaja
As vec te raku s mujn mem cek
Sillen sillen e qihen
Nder veti shahen e shihen
Kurva ku mbetet pa shije
Tani mas rakut t lepihen
I njoh un kta lepra
Kur i kapsha neper cepa
Mbojshin be mu nonen
Arkimed mos te vdekte Shpresa
Marre nuk tvjen i thu vetit ma i madhi nven
I dole Ledrit deshmitar ngjyq tash pse be po rren
E ju kurvat e tina
Mos tju shof neper bina
Lejeni hip hopin e keni dhi
Ma e forta Doruntina
Legjend je kur rri n hood tane
Ski pse qihesh n hoodin tjeter
Ti je pussy nuk ki veper
Un jam LEGJEND E VJETER

Refren:
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit

Jepja doren xhaxhit dhe kur t hecim maje t shtages
Vetem ca kom bo n jet jom real prej 2007
Nis dita vjen terri
N beaf me mu tkap tmerri
Osht shum e vshtir me dit ca t boj o njeri
Ti q* ropt
Mushet shazheri shokt mkqyrin per seri
Su bona njeri
Nuk o plumi per kta kurva
Vi si cllevio e ti theri
Jom i 87’ une nuk jom i 2000 e siper
Keni shit n rrug per mu
A mu po mhiqeni si tiger?
Ti nuk je njishi bro
Vij hunen ta uli bro
Se mu marr me ty skom koh
Mir jon munu me tbo
Ma kan inatin bro se kom kuptu filozofin e jetes
Ky o statusi mo i lart
Inteligjences
Horra horra po ju sjeni horra
Ju jeni lodra ktu arrati nga londra
Prova, propaganda shtetit une asiher su lodha
Sali babi krenar per mu qe asihe nuk u dorzova
Arma jeme e fort
Vetem lutja en Zot
Kado qe t sillesh nket bot
Fshtir osht me gjet burra sot
E une si bi pishman
Bad boys for life deri n varr
Per hip hop jom doktorr
A je shurdh a je qorr

Refreni:
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit

Shko mere patllaken
Ta japin do shok prej Laci
Skom nevoj me gjujt un kto kurva
Bohen pagesa prej Hasi
E tash pi kthena pak jetes
Mos ti ikim t vertetes
Ju jeni spermatozida
T deshtum pa pik synimin e jetes
Ju skeni brek vesh jeni cu pesh
Spo ju marr vesh
Po doni me u kap ju me ma tmadhin
Vec mos ju rafsha ndesh
Kurva kurva debila
O mush rrepi servila
Per pak fam ta marin ngoj
I njoh mir un kta tipa
Ki tbosh me bad guy and gang gay
Na sheh n maje t majes
Jom parashikusi rrepit
Arkimedi fisi i majes
Boji tfala dajes dhe pse spaten prova
E di u munova
Lidhjet e forta
Per 6 or un dola
Bitch snich like you
Fake rappers tatoo
Thirrem ma i madhi nket rrep
Edhe nuk ka mo tjeter
Kot je tu u munu
Kesh tu flejt
Pse be m'cut pi gjumi
Tani keni me ni
Se kam me ju smuni

Un ty tfala nuk t coj po vec familjes tane
Un jom djali Sali Lushes kerkoj falje per do t shame
Erdhi dita n gjykim
Une n gjyq po foli i fundit

Refren:
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit
Po foli i fundit


Ky tekst u dërgua nga maniStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/07/2021
Produksioni: Enes Qosa
Master: Avaxus
Mixed: EnesqosabeatsStresi - Po Foli I Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Foli I Fundit".
3. Video është e këngës "Po Foli I Fundit", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

3
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 1