Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Pakufijt - Jo Jo Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Stresi
(haha eyyo cuzz it's bad boy's 4 life the only real click in Albania haha)
tu gjujt kallash pussy onash tu pi vec ash rrepera shpatash
kto disa grash na s'i kuptojna no no jo jo
s'e boj vec per pare (yeah)
e boj dhe per ftyr
po ti nuk ki gajle pussy
ki myll dy syt
nese ty t'vesin per stresin kallxoju e ka ngushtu krejt rrethin
do u shiten sikur kurvat dhe tani vec po lehin
jom neper bot t'u nda buken me kta shok (me kta shok)
shpia e madhe amo shpirtin s'e kom broke ( broke)
po une ktyne asiher s'u jap intention (never)
jom tjeter section
qethje per cdo weed connection
nese s'je me mu at her mos em co mu t'fala
mos em thirr mo vlla s'ta ka q* nonen Sala
kta m'dujn e m'shajn ama shum mir ma din tuten
osht fat i madh qe me juve nuk perputhem (pussy boy)

Refreni
jo jo jo (jo jo jo jo jo jo)
nuk o qashtu qysh ti mendo jo jo jo (jo jo jo)
let a talking se s'kan tjeter qa me bo
qitu n'Tiron me cuzz-in pare tu bo
jo jo jo (jo jo jo jo jo jo)
nuk o qashtu qysh ti mendo jo jo jo (jo jo jo)
let a talking se s'kan tjeter qa me bo
qitu n'Tiron me cuzz-in pare tu bo

Pakufijt
(yeah) menut qe hupa (s'hupa)
menut qe deka (s'deka)
paragjykime
pa dit qa heka (heka)
let a talking se s'kan tjeter qa me bo
bad boy's four life neper bote jena kudo
CV-ja jon
sa krejt estrada (estrada)
bad boy's four life u ban dekada (dekada)
loja me skema (me skema)
tu bo rekorda (rekorda)
sa meshkuj kurva (kurva)
paska estrada
kan vetem fjal (fjal)
se vepra s'kan (s'kan)
jan ba si kurva (kurva)
vec rakun rrin eee han
thon jena t'rrugs (rrugs)
ama jan lagje (lagje)
flasin per luft (luft)
mrapa bojn paqe (paqe)
nuk m'duhet beja
s'm'duhet as feja (feja)
me fol t'verteten
nuk duhet leja
tuj tash i mund
sa shok ku jeni (sa jeni)
ja nisin n'lindje n'perendim po fleni (f**kers,f**kers)

Refreni
jo jo jo (jo jo jo jo jo jo)
nuk o qashtu qysh ti mendo
jo jo jo (jo jo jo jo jo jo)
let a talking se s'kan tjeter qa me bo
qitu n'Tiron me cuzz-in pare tu bo (X2)


Ky tekst u dërgua nga Leons SulaStresi & Pa Kufijt
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/11/2021


Stresi & Pakufijt - Jo Jo Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Jo Jo".
3. Video është e këngës "Jo Jo Jo", por nuk këndohet nga Stresi & Pakufijt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0