Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - M'ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2Zemer ti se din po per mu je kokain
Tu nigju muzik dhe mendimet jon kan mvin
Po kta nuk e din sa dashni
Kom mbajte mbi shpin
E ky shpirti im e di pse raki po pi
Rrugt shum tzbehta
Po si ti nuk gjeta
E kur ty tgjeta
Mu mu zgjat jeta
Trendafil i vyshkur tash i vjen era
Ti ma njeh shpirtin
Ti mi din vlerat
Thone se vera esht e mire
Sa me gjate rri
Po se di
A ekziston ky term ne dashni
Shoqet mos i nij ato kan shpirtin e zi
Tu fol keq per mu ato tjapin merzi
A po doket vetja si P*dhsome
Ti se din kti cunit ca i bone
Po hajt tash
Leje leje ska ma fore
Ti me mu!Hë harroje!(Harroje)
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu
Hypur me nji benzooo
Veshun krejt me kenzoo
Femnat high class
She want a party with a dancfloor
Benzo Kenzo grupin e kom bando
Femnen mos ma nguc
Se vi e tmarr peng bro
Ajo mtha mu sdo mo dramaa
Un jom tu e pi si mariuanaaa
Syte e saj shkelqejn sikur hanaaa
Femna tjera sdo mo nanaaaa
Ajo i ka te tana Louis Fendi çantat
Gucci edhe Prada shpia plot dhurata
Dashnia mpremtoj ama une sja kthej mrapa
Une jam pro saj deri sa tbjen nata
Dj Flor Bana
Shut down Tirana
Everything lock off
Shut down Tirana
Bad boy 4life vec njo e ka Tirana(Prrrrahhh)
Karramele zana
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu
Edhe nese mki harru
Kujna po i thu te du?
Ti per mu ke maruuuu
Veten se gjen pa mu


Ky tekst u dërgua nga ReliStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2022
Prod: Gazu


Stresi - M'ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Harru".
3. Video është e këngës "M'ke Harru", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0