Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stupcat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Stupcat është një grup artistësh i njohur. Vedat Bajrami lindi me 18 Qershor 1980 në Prishtinë është humorist dhe aktor shqiptar dhe antarë i grupit humoristik Stupcat. Osman Azemi lindi me 12 mars te viti 1978 në Prishtinë i diplomuar per Aktrim tek Profesor Akademik Enver Petrovci dhe karieren e nisi me Grupin Humoristik Stupcat. Ata jane nje grup humoristik qe debutoi ne vitin 2002 Radio Televizonin e Kosoves shkurt RTK e me vonë ne KTV ne fillim Grupi "STUPCAT" perbehej prej Osma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bilbilat E Mushtishtit

Principata3

Shkurtja Shyhreti Remzia

Diadema

Rock Gjinis

Machiato Band

Seleksioni 039

Bam

King Records

Maad Linkz

Tags: Stupcat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet