A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Suanita Rrusta
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Suanita është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është e re me moshë, por që ka arritje në skenën artistike, kjo nuk vihet në dyshim. Më datë 20 Prill 2013, Suanita Rrusta publikon videoklipin "Gabimi". Më datë 19 Mars 2016, Suanita publikon videoklipin "3". Më datë 9 Korrik 2018, Suanita publikon videoklipin "Problem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Lumi

Vesa Smolica

Mirsa Kerceli

Arlinda Gaxherri

Sara Kalaveshi

Gentiana Podrimaj

Nazmije Selimi

Festina Mejzini

Tringa Rexhepi

Marigona Jelliqi


Tags: Suanita, Suanita Rrusta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019