Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suat Ajdini - Moj Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nje mije her te kisha lind ,
nje mije do tme kishe mbyt
une po vdes e ti jeto
kujt per mu mos i trego
une po vdes e ti jeto
kujt per mu mos i trego

moj katile qa mke ba
shpirt e zemer
mi ke vra
moj katile qa mke ba
shpirt e zemer
mi ke vra

ti ske faj
por faj kam une
qe te besova
ty kaq shum
te kam prek
por me sy
e ti me preke
me tradhti

te kam prek
por me sy
e ti mpreke me tradhti

moj katile
qa mke baa
shpirt e zemer
mi ke vra
moj katile
qa mke baa
shpirt e zemer
mi ke vra

mojj katile qa mke ba
shpirt e zemer
mi ke vra
mojj katile qa mke ba
shpirt e zemer
mi ke vra


Ky tekst u dërgua nga KasskySuat Ajdini
Publikimi: 01/09/2008


Suat Ajdini - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Suat Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Suat Ajdini:


Komente 0