Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suat Ajdini - Unaz E Art Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E me mijra vjet
me mijra shekuj
zemren time
gjithmon ki me djegur

Ndersa une tkam martuar
ndoshta ke me fmij
ndoshta tka marr malli
ti mem pa me sy (2x)

Unaz moj unaz e art vetem
ti me mbete nje kujtim i zjarrt (2x)

Dikur mshuan etja me buzet
e tua at te bjen nmend e dashur sat tkam dashur

Gjith pranvera qe dot vij e
dot kaloj zemren time pa ty smundem ta gezoj (2x)

Unaz moj unaz e art vetem
ti me mbete nje kujtim i zjarrt (2x)


Ky tekst u dërgua nga Mirlinda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Suat Ajdini
Publikimi: 29/01/2009


Suat Ajdini - Unaz E Art
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaz E Art".
3. Video është e këngës "Unaz E Art", por nuk këndohet nga Suat Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Suat Ajdini:


Komente 0