Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suat Ajdini - Ku Je Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti m'lendove mu ne zemer
M'le n'vetmi cdo natë
Ti m'lendove mu ne zemer
M'le n'vetmi cdo natë
Nuk e di nuk e di pse jam i pafat
Nuk e di nuk e di pse jam i pafat
Kujt i the sonte te dua
Kujt i the cdo natë
Kujt i the sonte te dua
Kujt i the cdo natë
Ku je ti .Ku je tiiii
Se un s'jam rahat
Ku je ti,Ku je ti
Se un s'jam Rahat
Atë ditë kur u largove
Mbeta me lot në sy
Atë ditë kur u largove
Mbeta me lot në sy....
Veq ta dish veq ta dish
Se m'ke lën n'vetmi
Veq ta dish,Veq ta dish
Se m'ke lon n'vetmi
Kujt i the sonte Të dua
Kujt i the çdo natë
Ku je ti Ku je ti
Se un jam pafat
Ku je ti Ku je ti
Se un s'jam rahat
Ku je ti Ku je ti
Se un sjam rahat......


Ky tekst u dërgua nga Dorontinna Selmanii Viii3ntSuat Ajdini
Publikimi: 16/04/2009


Suat Ajdini - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Suat Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Suat Ajdini:


Komente 0