Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sulejman Borova - Më Ka Shku Mendja Me U Fejue Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hej m'ka shku mendja me u feju
E me marr nji ulqinake
Aman Ulqinaken s'ma don nana
çme ke nxan i ziu merak

HejKur ma ven bohcen e kuqe
na mbyte me bukuri
Ani asaman moj buzburbuqe
A s'ma fale synin e zi
Ani asaman moj buzburbuqe
A s'ma fale synin e zi

Hej si na u bo kjo pune e veit
Edhe deti çon tallaz
Ani mos ia prish qefin beqarit
se na mbyte moj me maraz
Ani mos ia prish qefin beqarit
se na mbyte moj me maraz

Hej a mban mend kur ishim te vegjel
e me arra lujshim bashke
une ti hidhsha me grushta ne preher
e ti i hajshe sa ke dashte


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sulejman Borova - Më Ka Shku Mendja Me U Fejue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ka Shku Mendja Me U Fejue".
3. Video është e këngës "Më Ka Shku Mendja Me U Fejue", por nuk këndohet nga Sulejman Borova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sulejman Borova:


Komente 0