Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Saraqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Sunaj Saraqi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj publikojnë albumin "çikat Katundare". Më datë 2 Mars 2011, Sunaj Saraqi publikon videoklipin "Nënë Më Fal". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Seven Saraqit

Bashkëshorti i

Vera Oruqaj

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

çikat Katundare (2005)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sunaj Saraqi, Vera Dhe Sunaj

Komente 1