Sunaj Saraqi
Sunaj Saraqi
Sunaj Saraqi
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.
  • Ditëlindja:
  • 3 Maj
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Sunaj Saraqi është këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj publikojnë albumin "çikat Katundare".

Më datë 2 Mars 2011, Sunaj Saraqi publikon videoklipin "Nënë Më Fal". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 4