Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunrise

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sunrise është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Nëntor 1999, Sunrise marrin pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Një Jetë Dashurojmë". Në Dhjetor 2000, Sunrise marrin pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Simboli I Jetes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sunrise, Sun Rise

Komente 0