A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Super Star is a very famous recording studio. Disa nga albumet e lançuara nga Super Star janë: Në vitin 2007, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Hitet E Veres". Në vitin 2010, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 6)". Në vitin 2011, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 7)". Në vitin 2012, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 8)". Në vitin 2012, Produksioni Super Star publikojnë al...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MAX Production

Musical

FAF Studio

Pro Video

Albatrade

Shqipja Master

Red World Production

F-M Studio Univers

BBF

Elrodi


Tags: Super Star

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019