Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Supernova

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Supernova është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Supernova marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Psikonova". Në Prill 2006, Supernova marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "S'ka Problem". Më datë 7 Mars 2007, Supernova publikojnë videoklipin "Te Dal Apo Te Rri". Në Maj 2007, Supernova marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "S'dua Te Tjere". Në Maj 2008, Supernova marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Rruga 66". Në Dhjetor 2009, Supernova marrin pjesë në Festivali i 48...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare1


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Upstream

Vëllezërit Zikolli

Koha

Night Rappers

Vatra

Madd Dogs

Day Shift

Motrat Krasniqi

Linda Ne Boten E Cudirave

R.A.G

Tags: Supernova, Super Nova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet