Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Supersonic është një produksion dhe video produksion shumë i njohur. Super Sonic mban emrin kompania qe boton muziken Shqiptare. Fillimet jane ne vitin 1992. Nder te parat shtepi diskografike qe moren persiper botimin dhe shperndarjen e albumeve te para muzikore ne Shqiperi. Fillimet jane ne Audio Kasete dhe Video Kasete per te vazhduar ne CD dhe DVD. Ne vitin 2001 shtepia diskografike kalon ne Sh.p.k. Ne kete kohe fillon dhe fabrikimi i lendes se pare ( audio dhe video) ne menyre elektronike ( jo mekanike ).Shum...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAlbumet:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Videoklipet:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Musical

FAF Studio

OTR Records

Super Star

Red World Production

Shqipja Master

Fenix Studio

F-M Studio Univers

BBF

Pro Video


Tags: Supersonic

Krijo Një Kartolinë