Syni
Syni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Syni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Korrik 2019, Syni publikon videoklipin "Zhelina". Më datë 26 Shtator 2019, Syni publikon videoklipin "Bella". Më datë 22 Shkurt 2020, Syni publikon videoklipin "Bang Bang". Më datë 1 Maj 2020, Syni publikon videoklipin "Ruju". Më datë 30 Janar 2021, Syni publikon videoklipin "Krimi". Teksti i këngës u shkrua nga Syni. Më datë 27 Mars 2021, Syni publikon videoklipin "Moti Kam Lujt". Teksti i këngës u shkrua nga Syni....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1