Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syni - Zhelina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A e din se na jena halo gjall
Hala me dostat n vend t par
Alltia shkon zjarr per nje fjal bohet llon
Skena frik ta thyej at dhomb
Nje familje e pranoj shoki jena nje mahall

Ref (x2)
Jam me dostat rrotullojm civilat
Skena koh per me shit mindillat
Midis rruges naten i bejm killat
Don me dit se ku esht zhelinat

S jena fake ne esht msu loja
Vim me hekra mshelet goja
Me t shpejta vin mangupat
Kallet vendi me patrona
Asnji seni nuk caktova jo un me ty nuk bashkona
Ajjj ajj gjujna shishe molotova ajjj
Mos me hile se t afrohena ajjj
100 kile neper kodra ajjj

A e din se na jena halo gjall
Hala me dostat n vend t par
Alltia shkon zjarr per nje fjal bohet llon
Skena frik ta thyej at dhomb
Nje familje e pranoj shoki jena nje mahall

Ref (x2)
Jam me dostat rrotullojm civilat
Skena koh per me shit mindillat
Midis rruges naten i bejm killat
Don me dit se ku esht zhelinat

Ky esht vendi ku jom rrit e kto sene i kom prit
Kjo nuk esht per mu cudit se zhelinen e kom drit
E kom pershtat un ket muzik
Per vendin tem un ku jom rrit nqoftse don ti me e dit
Hajde ktu e na she syt
Ma bojn syni e zbardhe ftyren per nime
Nuk me vyni sikur ylli jam ngjit lart asiher sun em sheh
Kush e mbyti hajd po e mbyti dhe nje her

A e din se na jena halo gjall
Hala me dostat n vend t par
Alltia shkon zjarr per nje fjal bohet llon
Skena frik ta thyej at dhomb
Nje familje e pranoj shoki jena nje mahall

Ref (x2)
Jam me dostat rrotullojm civilat
Skena koh per me shit mindillat
Midis rruges naten i bejm killat
Don me dit se ku esht zhelinat


Ky tekst u dërgua nga DevisSyni
Publikimi: 20/07/2019


Syni - Zhelina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhelina".
3. Video është e këngës "Zhelina", por nuk këndohet nga Syni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Syni:


Komente 0