TEKSTESHQIP

Syri I Shqiponjës
Çika
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çika" kënduar nga Syri I Shqiponjës.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe arranzhimin e realizoi Artan Kastrati, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Perparim Ademi.