Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: T.A.R është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi T.A.R u krijua ne Vitin 2007 nga 2 antaret e tanishem Shpend Maxhuni (Master.M)dhe Fisnik Maxhuni (Don-F) kenga e par e tyre ishte Qarkullim ne bashkpunim me Marigona Ademi (Sweet-Gona)kjo keng nga publiku u prit mir e cila i shtyri ket grup qe te vazhdonin punen e tyre dhe u dha vullnet me te madh .. pas kesaj kenge keti Grupi Iu bashkangjit edhe nje antar i ri Blend Kosova (Blendi-G) I cili kenga e par qe e Inqizoj me grupin T.A....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

KGB

New Stars

E'7

Kabal Mafia

Krem Dela Krem

Forty Oz

St Clicka

Septics

Misterioz

Revivalz

Tags: T.A.R, T.A.R., Tar, Yooounga.Ddenniz


Komente mbi këtë artist