A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
T.A.T.U.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: T.A.T.U. është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. t.A.T.u. was a Russian music duo that consisted of Lena Katina and Yulia Volkova. The duo was managed by Russian television producer Ivan Shapovalov while in the group Neposedi. The duo were signed to their own production company T.A. Music, following the split with Universal Music Russia, and their sub-labels Interscope Records and Neformat. The duo established their success with their debut single "All the Things She Said", which gained accl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Eurovision

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lawson

High School Musical

Rbd

La Quinta Estacion

One Direction

Jonas Brothers

Spice Girls

Lady Antebellum

Beatles

Doors


Tags: T.A.T.U.

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019