Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.B.A. - Demek Lshojna Kungja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demek Lshojna Kungja".
3. Video është e këngës "Demek Lshojna Kungja", por nuk këndohet nga T.B.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.B.A. - Demek Lshojna Kungja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00lej kto dallavera e mos bon hajgare
un nuk te tshaj per okolla po te shaj
hashiqare
ti je morr i vogel tpi si cigare
tipi po munohet me msu msusin nabetare
qimt e nones hungjne kryt kur une vi
ta qi non trrehi shpulla gojes per kerkon nuk ma nin
Unikkatil Albalohis pina shum marihuana edhe jena albalohis

hey ja kina qi nonen e kena rre
mir ja kini bo
kejt gjak kejt gjak
noooo noooo
o he he he
nonononon
qa u bo
qishtu une pe mar lajmin naper rrug jo pi juve kujna e kina sha bre na kshtu naper kong
kon e kini sha kto
jo ju spo permeni emra
nese doni ma sha
KUNGJA


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga T.B.A.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet