A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: T Dori is a singer of Hip-Hop music. Në Prill 2014, T Dori merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Në ëndrrat E Tua". Në Dhjetor 2017, T Dori merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "100% Real"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lavda

The Rose

J.B.

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

MMG Babloki

Dora

Kino

V-Ton


Tags: T Dori, T-Dori

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019