A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: T-Fam është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Janar 2017, T-Fam publikojnë videoklipin "F.T.S (Fuck The System)". Më datë 6 Gusht 2017, T-Fam publikojnë videoklipin "Watch Me". Më datë 18 Tetor 2017, reperët e rinj të grupit T-Fam kanë publikuar së fundmi këngën e tyre me titull “Gang”. Kënga është e zhanrit hip hop, teksa është punuar nga vet djemtë e grupit, të cilët kanë shkruar edhe tekstin. “Gang” është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip mjaft veror, me shumë femr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

North Side

Arm

Ritmi I Nates

JT

Treshat

K-Boy's

Bald In Black

Double-G

RealGangsta

T1gr4t


Tags: T-Fam, Trafo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019