Marin TnT

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Maringlen Malaj
  • Vendlindja:
  • Has 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Marin TnT është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri tij eshte Maringlen Malaj nga Hasi dhe jeton ne Has. Ai filloi karrieren e tij ne nje moshe te vogel dhe ju fut rruges se hip hopit dhe ka talentin dhe deshiren qe e bashkon ai esht 20 vjec ai pati nje projekt muzikor shum te mir kengen Xhan qe e cila u publikua nga studio REDBOX Entertemen e cila pati nje sukses te mjaft te mir per Marinin. Ai ka qene pjestare ne festivalin Shkodra Fest i cili fitoi me kengen Kingin ne vitin 2014. Ai ka dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Dubleos

Çartani

Olsi Bylyku

Jointinjo

Paniku

Teson

Leon

Ex Wolf

Dabesst

Dardan Osmanollaj


Tags: Marini, Marin, T.N.T, Tnt, Maringlen Malaj, Marin Glen Malaj

Krijo Një Kartolinë