Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

T1gr4t

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: T1gr4t është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi Tigrat U bashkua me 03 cllicka dhe kengetaret e grupit jane: Ardi Albania, Egzon M, Lindi, Xima....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arm

Zineflw

II Fratres

High Zone

North Side

Eklips Family

RealGangsta

Double-G

Tingujt E Zemres

Treshat


Tags: T1gr4t, Tigrat

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet