A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Tafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i tij dhe dy motrat. Hapat e tij të para filluan në shoqërin kulturore artistike "BESA". Rreth moshës 14 vjecar. Ku me ndihmën e dajës së tij Dilaver Sulejmani i cili ka qenë koreograf në krye të kësaj shoqerie, arrihet të zbulohet talenti i tij. Mbështetës për Tafën kanë qenë më së shumti Daja I tij...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mandi

Argeton Dervishi

Fikret Dauti

Dj Nago

Enes Seferi

Florent Iseini

Nusret Kurtishi

Shpresim Zylbehari

Bloody

Adhurim Deari


Tags: Tafa, Mustafa Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019