Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - Ca Po Pret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Po Pret".
3. Video është e këngës "Ca Po Pret", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - Ca Po Pret  (Feat. Flow)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nigjo"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Floriant Salihu (Flow)

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Lyrics: Artan Genti
Studio: TanKilla Records.
producer: TanKilla (ARTANI)

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Versi 1: The Flow
Po filloj hiç pa pritu / mir sju gjet si fillim
Tankilla ktu me mu / jena mledh per argetim
ME bukuroshe // me sy kaltroshe
me gotat plot // ktu nuk ban me i pas boshe
ma shok nga shkodra edhe krejt shqiprija
taman per lezet siç e don dhe shoqnija
dhe te mirat sonte // ktu jan me ne
po e dridhin trupin shum qenkan nxee

SE
Beata E ban t veten / une Thom T VERTETEN
ma se ta shkruj tekstin un e djegu letren
E fus ne trum / ater e kam msu
une inxhizoj // ju per me nigju
veç per argetim / per ato qe din me dridh
dhe per qefin tim / per ata qe kan Stil
çonu krejt n ´ kam / nuk po kerkoj fam
veç durt perpjet // festoni tetaan

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Versi 2: TanKilla
TanKilla un jam gati // n´club me shku
veshem cool // shum sexy hiç pa pritu
clubi plot kenka mush // ku me presin me dashni
albobloodz vllaznit e mi // SONTE du pi
SONTE une du me knu // SONTE du mu argetu
vajzat mat mira // n´club un i kam pru
baby sonte // duke shum mir
hajde mu afro pak // st´´lidhi me zhinxhir

du me kcy un me ty // edhe ti me mu
du me pi un me ty // edhe ti me mu
nese GJA te mungon // ti munesh mem than
NA jena V.I.P. // ndryshe nga tetan
mos m´thuj n´vesh // e dij ça... don me pru
bjeri shoqet tuja // for my shqipes ktu me mu
clubin pesh me cu // kur jena bashk.. me ju
ku ka Albo Bloodz // femnat vin mu argetu

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Outro: The Flow
make a klap maka a klap
4 the ladys in the club
lake a klap maka a clap
4 the byz from my hood


Ky tekst u dërgua nga The Nr 1
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet