Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarabuka Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Tarabuka Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Në Tetor 2011, Tarabuka Band marrin pjesë në Zhurma Show 2011 me këngën "Summer Jam", në bashkëpunim me Dj Star. Në Dhjetor 2014, Tarabuka Band marrin pjesë në Zhurma Show 2014 me këngën "Summer Jam", në bashkëpunim me Dj Star. Më datë 24 Janar 2014, Tarabuka Band publikojnë videoklipin "I Feel Love Oriental", në bashkëpunim me Dj Star. Më datë 18 Tetor 2014, Tarabuka Band publikojnë videoklipin "3+", në bashkëpunim me Dj Star. Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Baboo Darabuka

Zodiak

Kthjellu

E'7

R.A.G

Era Corrupted

Erozioni

Gillespie

Potpuri Me Bilbilat

Tempulli G

Tags: Tarabuka Band, Tarabuka, Dj Star, Darabuka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet