Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Simarik Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Takmis koluna elin adamini.
Beni orta yerimden i§atlatiyor.

Azinda sakizi sisirip sisirip.

Arsiz arsiz patlatiyor.

Belki de bu yi¼zden vuruldum.

Sahibin olamadim ya.

Sigar mi erkeklige seni simarik.

Degisti mi bu di¼nya.

i‡ekmis kasina gi¶zi¼ne si¼rme.

Dudaklar kipkirmini kiritiyor.

Bi de darsima gei§mis utanmasi yok.

Inadima inadima siritiyor.

Biz bi¶yle mi gi¶rdi¼k babamizdan.

Ele gi¼ne rezil olduk.

Yeni adet gelmis eski ki¶ye vah.

Dostlar mahvolduk.

Seni gidi findikkiran.

Yilani deliginden i§ikaran.

Kaderim pi¼ski¼lli¼ belam.

Yakalarsam.....

Ocagina di¼sti¼m yavru.

Kucagina di¼sti¼m yavru.

Sicagina di¼sti¼m yavru.

El aman.Publikimi: 01/05/2012


Tarkan - Simarik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simarik".
3. Video është e këngës "Simarik", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0