Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Inci Tanem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

i‡aresizim mecbur bu veda
Kokun i¼zerimde gidiyorum uzaklara

Si½i°i½ni½p anara bu hasrete dayani½ri½z elbet
iœmidimiz muradi½na erecek sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Di¶necei°im mutlaka sabret
Ai°lama ne olur vazgei§me bekle beni
Di¶necei°im mutlaka sabret

Vi½z gelir dai°lar, denizler, yaban eller
Sevmeye engel dei°il mesafeler

Gei§ici bu ayri½li½k bir ri¼ya farzet
Sonunda zafer bizim olacak sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Di¶necei°im mutlaka sabret
Ai°lama ne olur vazgei§me bekle beni
Di¶necei°im mutlaka sabret


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0


Tarkan - Inci Tanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inci Tanem".
3. Video është e këngës "Inci Tanem", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.