Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Taste 2

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12
  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Hoxha
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Taste 2 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miloti apo Taste 2 është një reper nga Prishtina qe ka bashkëpunuar me këngëtarë tjerë, mes tyre Elinel e TDS. Më datë 3 Prill 2012, Elinel publikon videoklipin "Gett'o", në bashkëpunim me Taste 2. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 15 Dhjetor 2012, Taste 2 publikon videoklipin "Na Jena", klip i cili është realizuar nga produksioni “PinkMoon”.. Më datë 21 Dhjetor 2012, Elinel publikon videoklipin "Iluzione", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Baci's

Real Mc

Alidema

Don Pizhi

Fugaa

Noliman

Lil' Liri

SL

Tiki


Tags: Taste 2Shi, Taste 2, Taste Too, Milot Hoxha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet