Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - Nyje N'yje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


High
N'yje dika
High
N'yje dika

Babadroga
Dhuraten ta sjelli
Shkune bredhin merre-qele-dheze diellin
Kqyre qiellin msyja hanes
Boni tfala prej botes
Thuj qe vina veq niher ti ngijna mire kta t'tokes

Qite qajin lema qeren mos luj qoke qelma deren
T'ja nij eren vec t'hi mrena te boj venin
Vec lema ni cop tok'
Te rriti pemen
T'punoj e t'jetoj me temen
E shfajciti I per dilli edhe..

High
Tu fluturu pa krah
Hana mire koka plotsu mashalla
High
N'yje dika




Taste2
Publikimi: 14/05/2020
Orkestrimi: Jiem Eb Music


Taste2 - Nyje N'yje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nyje N'yje".
3. Video është e këngës "Nyje N'yje", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0