Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tatjana Isaj - Ne Plazh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Mos Ma Pengoni Dashurine Vol.2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Plazh" kënduar nga Tatjana Isaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Henon. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1 - Henon

Qe ku erdh dita prap, ne me u taku//
vec po e shoh, qe jena pergjysmu//
boj telefon, uh sem len mami//
thuji vec ni nate se nuk bohet nami//
i thash qe du me ardh po prap pom thot jo//
po i them me shku te shoqja, se ndoshta pom lejo//
keshtu rritet numri ne plazh, e kalojm mir//
ktu esht veni ku ska, sen te veshtir//
ca po bojm, po shkojm mu la, a lujm me top//
ej shpirto nxefna e pastaj shkojm bejm not//
skem nevoj per hotel, se cadrat ne i kena//
tu mpa shpirti vogel me mu ka ron mrena//
ke qef me nejt me mu po ktu jam me shoqni//
ktu ska zemra shpirti ktu jam per me e nxi//
me harru cdo gjo, me bo qef ka limit//
Zoti e ka thon qe per ne o bo kjo dit//

Chorus 2X Henon & Mac 10

uuu, shife pak at tatuazh//
uuu, sa nxeht ktu n'plazh//
uuu, po du met dhen nji mesazh//
uuu, festojm t'gjith bashk//

Verse 2 - Mac 10

Uu kqyre qysh po sillet ajo goc//
fort e mir n'trup veq notojka si bretkoc//
a jem ka e gjujm se nashta diqka del//
qe ku erdh i dashuri me allti ne bel//
hiqu sajna se skem ardh ne per at pun//
hajd me ne ta nxijm kete dit te shtun//
ti nuk po don me ne mu afru//
thu qe pijm shum ene jena drru//
ej ti shoki ki kujdes bash me allti//
kina ardh per qef, jo ngatrres me polici//
ktu drejt per drejt mu djelli pom verbon//
a po bajm i gar ma shpejt kush vrapon//
ska rendsi kush del i pari a i mbrapmi//
rendsi ka qe ne 12 na rri sahati//
qe prap ku jena tuj ba qef pa kufi//
Mac 10, B-Ray, Henon, dhe R-T//

Chorus 3X Henon & Mac 10

uuu, shife pak at tatuazh//
uuu, sa nxeht ktu n'plazh//
uuu, po du met dhen nji mesazh//
uuu, festojm t'gjith bashk//Më Shumë Këngë Nga Tatjana Isaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet