Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  141
BIOGRAFIA: Taulant Bajraliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash, popullore kosovare dhe popullore vajtuese. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi. Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj". Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Andi Bajraliut

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentTa Fali Zemra (2020)

Live 2019 (2019)

Live 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

0
13
4
1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Latuà

Demir Zena

Chika

Gjergj Jorgaqi

Danny Boy

Qamili I Vogel

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Tags: Taulant Bajraliu, Taulant Baraliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet