Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Taulant Bajraliu - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

12/10/2007

2007-10-12T07:13:21+00:00Edhe eshtrat po më qajnë
Qajnë dhe malet që na ndanë
Edhe zogjët ma s'kendojnë si at pranverë (2x)

Për ty për ty s'kam gjumë në sy
M'ke borxh në jetë një dashuri

Për ty për ty s'kam gjumë në sy
M'ke borxh në jetë një dashuri
M'ke borxh në jetë një dashuri
M'ke borxh në jetë një dashuri

Prapë në ënderr të kam pa
Nuse zemër ishe ba
E unë lotët tu i fshi thash lamtumir (2x)

Për ty për ty s'kam gjumë në sy
M'ke borxh në jetë një dashuri

Për ty për ty s'kam gjumë në sy
M'ke borxh në jetë një dashuri
M'ke borxh në jetë një dashuri
M'ke borxh në jetë një dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Mentorii
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet