Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Sonte Ti Po Behesh Nuse & Lutem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte ti po behesh nuse a ka kush ket nat ta ndal syt e zi faqet e kuqe tjetrit po ja fal

sonte gotat ni nga ni zbrazin dhimbjen plot dhe askush mos le ta din se po qaj me lot
x2
do te behem nje dit dhender s'do t'kem nuse ty moj qe te du mos e pafsha as ne enderr ate nat kur ti me ke tradhtu

sonte ti po behesh nuse a ka kush ket nat ta ndal syt e zi faqet e kuqe tjetrit po ja fal

sonte gotat ni nga ni zbrazin dhimbjen plot dhe askush mos le ta din se po qaj me lot
x2
do te behem nje dit dhender s'do t'kem nuse ty moj qe te du mos e pafsha as ne enderr ate nat kur ti me ke tradhtu

lutem veq ni her ti mbylli syt e te pushoj asniher per ne te dy mos te endrroj ne u kthyem kunder vetes kunder fatit tash kush do ta mbaj peshen e mekatit

lutem ne kete jet te me kujtosh vetem si mi dhe nga une kur t'me takosh mos te kesh frik ne u ne u deshtem u takuam ne rrugen e trishtimit tash kur do ta mbaj peshen e kujtimit

jeta mashtron ajo te kthen mos i beso ne sy te shikon te genjen mos i beso para zotit do ti marr mekatet per ne te dy lutem une lutem vetem per ty

lutem veq nje her ti mbylli syt e te pushoj asnjeher per ne te dy mos te endrroj ne u kthyem kunder vetes kunder fatit tash kush do tta mbaj peshen e mekatit

lutem ne kete jet te me kujtosh vetem si mi dhe nga une kur t'me takosh mos te kesh frik ne u ne u deshtem u takuam ne rrugen e trishtimit tash kur do ta mbaj peshen e kujtimit

jeta mashtron ajo te kthen mos i beso ne sy te shikon te genjen mos i beso para zotit do ti marr mekatet per ne te dy lutem une lutem vetem per ty lutem une lutem vetem per ty


Ky tekst u dërgua nga  GeennT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Taulant Bajraliu - Sonte Ti Po Behesh Nuse & Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Ti Po Behesh Nuse & Lutem".
3. Video është e këngës "Sonte Ti Po Behesh Nuse & Lutem", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0