Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Dashuria Rinore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

A t'bjen n'men e dashur dashnia rinore
A t'bjen n'men e dashur dashnia rinore
Ti me dhae bes te rrejtur zemren moj ma more
Ti me dhae bes te rrejtur zemren moj ma more
Shpirtin tim te ngroht moj sa shum e lendove
Ti me dhae bes te rrejtur zemren moj ma more
Ti me dhae bes te rrejtur zemren moj ma more
ohh shpirtin tim te ngroht moj sa shum e lendove

Tash po i lutem Zotit mos te me lendoj n'rini
Tash po i lutem Zotit mos te me lendoj n'rini
Se po m'kallet shpirt,zemra m'kjan si fmi
Se po m'kallet shpirt,zemra m'kjan si fmi
A thu ku gabovaa qe mke lan n'vetmi
Oooo se po m'kallet shpirt,zemra m'kjan si fmi
Se po m'kallet shpirt,zemra m'kjan si fmi
A thu ku gabovaa qe mke lan n'vetmi


Ky tekst u dërgua nga Benjamin

Taulant Bajraliu - Dashuria Rinore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Rinore".
3. Video është e këngës "Dashuria Rinore", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0