Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - S'di Pse Ta Kam Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sdi pse ta kam fal,
Sdi pse tkam besu,
Kur tkam pa me lot ne sy zemra me coptu,
Pasha tmadhin Zot shum mka ardh gjynah

2x
Por tradhtarja mbet tradhtare ndryshe ska me u ba

Ref 2x:
1mije her me ta fal zemren prap me kishe vra,
1mije her me u pajtu prap dot ishim nda

Hakesh te kam dal,
Saher je pendu,
Qdoher rastin e ke pas por se ke shfryzu,
Pasha tmadhin Zot, shum mka ardh gjynah

2x
Por tradhtarja mbet tradhtare ndryshe ska me u ba

Ref 4x:
1mije her me ta fal zemren prap me kishe vra,
1mije her me u pajtu prap dot ishim nda


Ky tekst u dërgua nga Adrian A.

Taulant Bajraliu - S'di Pse Ta Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'di Pse Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "S'di Pse Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0