Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - A Muj Met Thirr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dashnija jem je bo e Huj
Sonte po Knaqësh e un po Vuj
Ah të vjen keq qysh jam tuj Vujt
Qka mbane ti un Kur S'kisha mujt

Mos tu ktheft ty n'kët Dynja
N'tjetrën kime pa
Hajt se Zoti asht i Drejt
Kame ti kthy Krejt

ReffX2
A muj met Thir
A muj met than qe ske bo Mir
Kur më ke lan ke hy n'Gjynah
S'muj met Mallku se Zemra t'don Hala

Ma nuk të kam
Tjetër ke Gjet
Në zemrën tem
Dot jesh për Jett

Jetën se du
Me vdek ma mir
Veq edhe sonte
Duu met Thirr

Mos tu ktheft ty n'kët Dynja
N'tjetrën kime pa
Hajt se Zoti asht i Drejt
Kame ti kthy Krejt

ReffX2
A muj met Thir
A muj met than qe ske bo Mir
Kur më ke lan ke hy n'Gjynah
S'muj met Mallku se Zemra t'don Hala

Se Zemra T'don Hala


Ky tekst u dërgua nga Herolind Iseni

Taulant Bajraliu - A Muj Met Thirr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Muj Met Thirr".
3. Video është e këngës "A Muj Met Thirr", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0